book online

Winter season 2018/2019

December 16, 2018 to Easter mondat April 17, 2019The following booking conditions apply: Minimum lenght of stay: 3 night. Arrival and departure: daily

  reservation@name.com Reservation hotline: +1 800 1234 556

  SIK SORULAN SORULAR

   

  *Sporcu seçimlerini nasıl yapıyorsunuz?

  -Adayların bedensel olarak sağlık durumlarını test ettikten sonra, 1 ya da 2 günlük bireysel eğitime tabi tutuyoruz. Bu eğitim sonrasında özel olarak hazırladığımız yetenek testlerini uygulayarak becerilerini analiz ediyoruz. İstediğimiz kriterlere uygunsa  takıma alıyoruz.

  ——————

  *Bilimsel değerlendirmede neleri ölçüyorsunuz?

  -Sporcu ölçüm merkezlerinde eğitmenlerimiz eşliğinde kayak sporunun gereksinim duyduğu denge, esneklik, dayanıklılık ve sürat gibi koordinatif becerileri ölçüyoruz.

  ——————

  *Yaz kamplarına katılmak neden önemli?

  -Kayak sporunun devamlılığını arttırmak ve bunu sürece yaymak, kayağa yardımcı kas gruplarını geliştirerek sezona hazır hale getirmek için sporcularımızın yaz kamplarına katılmalarına önem veriyoruz.

  ——————

  *Kulübünüzde ne tür eğitimler veriliyor?

  -Branşlarında milli olmuş tecrübeli antrenörlerimiz tarafından yarış eğitimi, kişiye özel teknik antremanlar, spor disiplini, spor psikolojisi, koordinasyon destekli eğitimler verilmekte.

  ——————

  *Sporcuları psikolojik olarak nasıl destekliyorsunuz?

  -Sporu bir oyun gibi gösterip gerçek yaşantı ile aynı olduğunu fark ettirerek eğlenceli hale getiriyoruz. Ekibimizle özel belirlediğimiz kişiye özel stratejilerle bunu destekliyoruz. Takım ruhunu ve bilincini geliştirmeye yönelik etkinlikler düzenliyoruz.

  2 Yorumlar

  • LEBRİZ BAKIR
   Posted 22 Ekim 2019 12:21

   Congratulations on your new club. Considering the achievements in your professional career, I believe your athletes are blessed to have a race coach like you. THE CHAMPIONS TEAM WILL ROCK THE SKI WORLD 😊

  • Cem İşgöz
   Posted 22 Ekim 2019 22:56

   Hocam 2015-2017 yıllarında sizin antrenörlüğünüzde çalıştım.. antrenmanlar , yarışlar , seyahatler birlikte çok güzel ve çok başarılı geçti . Emeğiniz çoktur , sizden çok şey öğrendim . Beraber hem antrenman yaptık hem de çok güzel zaman geçirdik . Profesyonel bir eğitim almak İçin burası doğru adres .

  Yorum Ekle

  Başla / Start
  Yardıma ihtiyacınız var mı?
  Merhaba, Yardımcı olmamı ister misiniz?
  Hi, Need Help?